[ATF] Bureau of Alcohol, Tobacco & Firearms

stuff ..i inny krap


novi członki miedzia stuff linki 
- galeria ATF -
--------------------------------
[rzut_okiem]

2004-04-01 - Produkcje z konkursu CS songu :)

Postanowiłem zebrać nasze zaangażowane piosnki w jednym miejscu i umieścić tutaj, gwoli potomności, bo jak pamiętają najstarsi indianie dotychczas kurzyły się w dawno zapomnianym wątku na naszym forumie. Gwoli przypomnienia - konkurs nie został rozstrzygnięty.. :/
Kruku
 
[rzut_okiem]

2003-02-02 - PB w Strzegomiu

Na wczorajszym spotkaniu po-TT el Lokatorre wreszcie dostarczył zdjęcia z pierwszego (i miejmy nadzieję - nie ostatniego) spotkania painballowego w Strzegomiu. Dzipi nie szczędził sił ni skanera i oto są! :)
Kruku
 
[]

2002-10-30 - Admin rulez

..co można interpretować dwojako ;) W związku z liczebnością adminów na miedzi, działaniem ich hormonów oraz plamami na słońcu zostaje wprowadzone kilka zasad administracyjnego sawuarwiwru.
(...)
Mox&Kru
 
[rzut_okiem]

2002-10-29 - Dobre obyczaje w CS

Zachecony popularnoscia i dobrymi recenzjami poradnika zergowego, a szczegolnie jego dzialu poswieconego dobrym obyczajom przy grze internetowej, postanowilem napisac analogiczna instrukcje dla kolejnej niezwykle popularnej gry, ktorej na imie CounterStrike.
(...)
[BOP]Amber
 
[opowiadanko]

2002-10-29 - Udana akcja

ETA1430 - uderzeniowa jednostka ATF wkracza do serwerowni tety. obiekt przejęto bez strat w ludziach. użyto granatów dymnych, zdezorientowane siły przeciwnika nie odpowiedziały ogniem. nasz agent - casper wzorowo spełnił swoje zadanie.
(...)
Kruku
 
 
 
-------------------------------
pytania/sugestie kierować do:
kruku@miedzia.net

aktualizowane: 2002.10.29