[ATF] Bureau of Alcohol, Tobacco & Firearms

sparringi


novi członki miedzia stuff linki 
 
--------------------------------
[sparring]

2003-03-30 - ATF vs Formoza

Zagraliśmy po pracowitym paintballowo-grillowym spotkaniu, w dość przypadkowym składzie z kafei od Barmana. Przeciwnicy byli dość zgrani i nie było większych problemów organizacyjnych. Zabrakło nam determinacji oraz siły - było jednak dość przyjemnie i ciekawie..

Przegraliśmy 21:27 :)
Wyniki ćwiartek: train jako T 6:6, jako CT 3:9, dust2 jako CT 3:9, jako T 9:3.

Demka: train+dust2.

 
[sparring]

2003-03-15 - ATF vs F2F

mecz w sobotę, skład ATFu: avi, loki, dzipi, giedym, tzahi. tutaj dwie pamiątkowe fotki. demek niestety nie nagrywalim, bo HLTV nie było..

WYNIKI:

 • de_aztec: ATF TERRO 0:12, ATF CT 10:2
 • de_dust2: ATF TERRO 7:5, ATF CT 1:11

  WYNIK KONCOWY:18:30 dla F2F

  refleksje: zabraklo nam celnosci i determinacji. GG F2F :)

 •  
  [sparring]

  2003-03-01 - ATF vs SPK

  aztec i train. mecz pono zacięty.. oto wyniki:

  [atf:spk] [2:10][10:2][11:1][2:10]

  łącznie 25:23 dla nas :) rewanż ponoć wkrótce..

   
  [sparring]

  2003-02-08 - ATF vs ORMO

  o 12tej w sobotę gramy sparring z wyżej wymienionymi o których niewiele wiemy prócz tego, że niezłe jednostki koszą czasem na miedzi. kompletowanie składu na forum zamkniętym. zagramy na azteku i duście zwo.

  update: ORMO okazali się dzielną brygadą, bez zmrużenia oka zagrali 4 na 5ciu (dzipi postanowił, że nasza taktyka to zalanie masą przeciwnika ;) grało się na tyle fajnie, że po pierwszym sparze rozegraliśmy drugi (na trainie oraz duście einz). od razu widać, że nasz plan się powiódł -- drugi sparring zakończył się remisem. GG, thx.

  wyniki (pierwszy sparring - 4 vs 5): [aztecA][aztecB][dust2A][dust2B]

  wyniki (drugi sparring - 4 vs 4): [traina][trainb][dustA][dustB]

  demka ze wszystkich 4 mapek (11 megaczy) leżą tutaj.

  kruku
  Rozwinę tylko podsumowanie kruka, aby było jaśniej:

  1. Taktyką nie było zalanie przeciwnika 2. Drugi sparing został rozegrany na zmęczonym materiale, w innym składzie i ze zgłoszonymi problemami przez lokatora (nie mógł voicować).

  W pierwszym sparingu wygrana była zasługą składnego grania, a nie floodowania.

  ps. Nie umniejszajmy sobie zasług - niech czynią to inni ...
  dzipi
   
  [sparring]

  2003-02-01 - ATF vs Assgardh

  sparring rozpoczął się z niewielkim opóźnieniem bez większych problemów technicznych (jeden z assgardh strasznie narzekał na pinga, drugi na słońce w pokoju.. :P). pierwsza połowa azteka była dla nas piekłem, ale w drugiej zrehabilitowaliśmy się co dało nam remis.

  na trainie w szeregach assgardhu zapanował lekki nieład (ktoś się spóźnił, ktoś wyleciał) i w efekcie stoczyliśmy wyrównany bój który skończył się grą 4 na 4 (assgardh dzielnie stawał 4 na 5ciu przez kilka rund i dawał sobie radę lepiej niż w 5ciu nawet :)

  walka była zacięta, a przeciwnicy groźni. biorąc pod uwagę problemy ze składem ze strony assgardhu (oraz problemy ze słońcem ;) myślę, że spotkanie mogłoby zakończyć się w okolicy remisu.. a tak wyszło coś takiego:

  [aztecA] [aztecB] [trainA] [trainB]

  a tutaj demko HLTV ze sparringu (7+megacza).. GG i dzięki za zaciętą grę!

   
  [sparring]

  2003-01-25 - ATF vs Assgardh

  może tym razem się uda :) spotkanie umówione na 12tą, mapka aztec od nas, cbble ponoć od nich. trzymam kciuki, nagrajcie demka.

  update:
  niestety sparring został przerwany z powodu trudności technicznych (WASK się zbiesił a serwer assgardhu nie lubił niektórych graczy). rozegrany został aztec 4 vs 4 z problemami (assgardy wygrały 13 do 11tu przy wyrównanej walce):

  [aztecA] (7:5 dla nas jako ct) [aztecB] (8:4 dla assg jako ct)

  gra została przerwana po kawałku traina (zdominowanym przez assgardh) -- za dużo naszych wylatywało w kosmos. na przyszłą sobotę został ustalony rewanż, który miejmy nadzieję uda się rozegrać na miedzi i bez problemów z logoutami :) gg folks.

   
  [sparring]

  2003-01-18 - ATF vs NdD

  DE_AZTEC:
  ATF CT 10 : 2 NDD TERRO
  ATF TERRO 7 : 5 NDD CT

  DE_PRODIGY:
  ATF CT 11 : 1 NDD TERRO
  ATF TERRO 11 : 1 NDD CT

  WYNIK KONCOWY: 39 : 9 dla ATF !

  należy zaznaczyć, że w części pierwszej rundy zarówno ATF jak i NDD grało momentami w składzie 4-o osobowym; natomiast w rundzie drugiej NDD bez grafix'a honorowo i odważnie postanowili kontynuować rozgrywkę 5:4 przez całą ostatnią część mapy - brawo.

  lokator
   
  [sparring]

  2003-01-11 - sparring po raz pierwszy :))

  po wielu miesiącach grania i kiszenia się we własnym sosie udało nam się zagrać sparring, taki wiecie, 2 x mapa x 2 strony konfliktu. do 12 rund znaczysię :)

  udało się nawet go wygrać. 9mm dzielnie stawali, celnie rzucali ale dzień był nasz. dziękujemy za grę, zapraszamy do demek. z racji wczesnego rozpoczęcia nie zdążyłem odpalić HLTV i brakuje remisowej połowy azteca (było ponoć 6:6, nasi w CT). oto linki do zzipowanych demek: [ aztecB] [ trainA+B (dłużyzny są były problemy organizacyjnej natury)]

  ogólnie wyniki z naszej perspektywy wyglądają tak: aztec[CT] 6:6, aztec[T] 9:3, train[T] 8:4, train[CT] 9:3. GG folks, 9mm dzięki za kulturalną grę.

   
  [sparring]

  2002-11-09 - ATF vs Assgardh

  sparring został zaplanowany na okolicę 9tego. szczegóły na forum atfu..

  z ostatniej chwili: w związku z zatrzymaniem naszego lidera w fabryce (szuje, każą wdrożyć stuff przed wtorkiem :/) sparring musimy przełożyć lub rozegrać go innym składem (zobaczymy czy o 18-19tej uzbiera się 5tka ATFowców)..

   
   
   
  -------------------------------
  pytania/sugestie kierować do:
  kruku@miedzia.net

  aktualizowane: 2002.10.29